Ako zabiť sínusovú infekciu za pár minút s jablkovým octom !

Jablkový ocot má nespočetné množstvo použití v kuchyni aj mimo nej. Táto bežná zložka poskytuje množstvo zdravotných výhod vrátane úľavy v prípade pretrvávajúcich sínusových infekcií.

Sínusové infekcie sú často výsledkom špecifického typu vírusu a môžu pretrvávať aj napriek tomu, že sa liečia príznaky. Takýto zápal dutín spôsobuje bolesť, bolesti hlavy a horúčky.

Tieto príznaky môžu byť liečené rôznymi liečivami, ale ak sa rozhodnete použiť jablkový ocot, zmiernite bolesť bezpečným a účinným spôsobom. Ocot je vysoký obsah vitamínov, minerálov, antioxidantov a ďalších živín a účinne detoxikuje telo.

Napriek tomu sa uistite, že vždy používate surový, organický, nespracovaný jablkový ocot.

Nasledujúca prírodná liečba sínusových infekcií a ich symptómov zmierni nepohodlie, bolesť a urýchli proces hojenia. Tu je postup, ako ju pripraviť:

Ingrediencie:
¼ šálky surového jablčného octu
Šťava z 1 citróna
Jedna lyžica organického medu
Jedna čajová lyžička kajenského korenia
Polovica šálky vody z vodovodu

Spôsob prípravy:
Prineste vodu a pridajte jablkový jablkový ocot. Potom vylejte med a kajenský korenie, dobre premiešajte a nakoniec nalejte citrónovú šťavu.

Použitie:
Ak chcete liečiť infekciu dutín, pite tento liek denne. Účinky vás prekvapia!

Zdroj článku:Upozornenie: Tento článok v žiadnom prípade nenahrádza konzultáciu ani vyšetrenie lekárom v zdravotníckom zariadení. Príspevky môžu vyjadrovať názory, ktoré sa nemusia zhodovať s názormi redakcie a stránky prirodnaliecba.sk.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *